KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13524594
nr 1352 4594
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 3/70. Motivet: 17x15 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:35:46
5/10 18:31:02